Hodinový hotel Praha 1P služby hodinový hotel Praha.jpg
1P.jpg
Bělení zubů OnlySmile.jpg

Rubriky

Lorem ipsum dolor sit amet,

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos hymenaeos. Etiam dictum tincidunt diam. Aliquam id dolor. Suspendisse sagittis ultrices augue. Maecenas fermentum, sem in pharetra pellentesque, velit turpis volutpat ante, in pharetra metus odio a lectus. Maecenas aliquet accumsan leo. Integer rutrum, orci vestibulum ullamcorper ultricies, lacus quam ultricies odio, vitae placerat pede sem sit amet enim. Sed ac dolor sit amet purus malesuada congue. Fusce tellus odio, dapibus id fermentum quis, suscipit id erat.
Zde najdete rozsáhlý přehled hotelu  všech druhů ubytovacích zařízení v hlavním městě ČR v Praze a okolí. Tuto praktickou prezentaci hotelu jistě využijete, hledáte-li krátkodobé, víkendové nebo dlouhodobé ubytování Praze, ať už z poznávacích nebo pracovních důvodů.

Ubytování v Praze je velmi rozmanité, najdete zde hostely, hotely, ubytovny, levné ubytování, apartmány, ale i hodinové hotely a milenecké azyly. Je důležité zvolit si typ ubytování, který Vám vyhovuje, proto Vás nyní seznámíme blíže s charakteristikou jednotlivých typů ubytování

Hostel
je levná turistická ubytovna, určená zejména pro studenty. Na rozdíl od hotelů zde ubytovaní sdílejí většinou příslušenství a vybavení.

Hotel
Hotel je ubytovací zařízení s nejméně 10 pokoji poskytující ubytovací služby turistům, kteří jsou v danou dobu mimo domov. Hotely dělíme podle hodnocení na:

Kategorie Tourist * (1 hvězdička, 0 bodů)
Kategorie Standard ** (2 hvězdičky, 20-25 bodů)
Kategorie Komfort *** (3 hvězdičky, 40-50 bodů)
Kategorie First Class **** (4 hvězdičky, 80-120 bodů)
Kategorie Luxury ***** (5 hvězdiček, až 270 bodů)

Hodinový hotel a milenecký azyl
je speciální hotel s možností krátkodobého pronájmu pokojů, obvykle pro milence, kteří vyžadují diskrétní prostředí.

Ubytovna a levné ubytování

je obecné označení pro budovu či soubor budov, které slouží pro hromadné ubytování osob.

Penzion
je ubytovací zařízení podobné hotelu. Zpravidla se používá pro označení menších zařízení a často jde o rodinné podniky. Obvyklá kapacita penzionu je do několika desítek osob. K dispozici bývá plná penze či alespoň polopenze.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one